Як придбати?

Як придбати?

Оплата замовлень

1. Безготівковий розрахунок:   Після оформлення замовлення, ми виставимо Вам рахунок для оплати, (документи від: Приватне підприємство "АЛГОР", платник ПДВ, загальна система оподаткування). Оригінал рахунку і видаткова накладна будуть доставлені разом з замовленням.

2. Готівковий розрахунок:   Ви оплачуєте товар при отриманні. Видається товарний чек, (від ФОП, Єдиний податок, ІІ група) і гарантійний талон.

3. Готівковий розрахунок при відправленні Новою Поштою: Ви оплачуєте замовлення у відділенні кур`єрської служби або на картку Приватбанку. № картки, ПІБ, суму до сплати - повідомимо при оформленні замовлення.

4. Мінімальне замовлення складає 100 грн

Доставка по Києву

1. Отримати замовлення самовивозом Ви зможете за адресою: м. Київ, вул. Гната Юри, 8. Прохання попередньо узгодити час візиту і наявність товару.

2. Також можна замовити кур`єрську доставку по Києву. Мінімальна вартість замовлення для кур`єрської доставки - від 300 грн. Товар, як правило, доставляється в той же день. Вартість доставки 50 грн.
При замовленні від 3500 грн. доставка здійснюється безкоштовно.

3. Відправимо на відділення "Нової Пошти" в м. Києві. 

Доставка Новою Поштою

Доставка оплачується отримувачем згідно тарифів "Нової Пошти". 
Після відправки, ми повідомимо Вам номер декларації відправлення. 

Можлива відправка замовлення післяплатою. Вартість послуги Нової Пошти за пересилання коштів складає - 20 грн + 2% від суми замовлення.

При замовленні від 3500 грн., доставка у відділення Нової Пошти, здійснюється безкоштовно. Замовник оплачує тільки вартість перерахування грошей (при накладеному платежі).
При оформленні замовлення до 17.00, відправлення виконується у той же день. 

"Нова Пошта" - тарифи з 20.03.2021 г.

з 20 березня 2021 року в компанії "Нова Пошта" діють наступні тарифи на доставку посилок по місту, області і в межах України: 

  Вид відправлення

    Тариф на доставку в     
   межах міста, грн

    Тариф на доставку в     
   межах області, грн 

   Тариф на доставку     
   по Україні, грн

         Посилка вагою 0,5 кг       35  40  45
   Посилка вагою 1 кг  40  45  50
  Посилка вагою 2 кг  45  50  55
  Посилка вагою 5 кг  50  55  60
  Посилка вагою 10 кг  60  65  70