Про компанiю

Про компанію

   Компанія "Алгор" - працює на ринку України з 2005 року. Основними напрямками діяльності компанії є оптова поставка імпульсних джерел електроживлення малої і середньої потужності різного призначення, - виробництва SUNNY Сomputer Technology, SMART Electronic, Junction Global Technology, Adapter Technology. 

Наша компанія є офіційним представником SUNNY GROUP в Україні.
SUNNY GROUP була заснована в 1980 році і вже з середини 90-х років впевнено зайняла позицію одного з провідних світових прозводітелей імпульсних блоків живлення.
Сьогодні продукцію SUNNY можна знайти в усьому світі в областях телекомунікацій, систем безпеки, як компоненти ноутбуків, РК-моніторів, сканерів, WI-FI обладнання, зарядних пристроїв, цифрових камер, медичного обладнання, електронних пристроїв для тестування, принтерів, касових апаратів, сканерів штрих-кодів та багато іншої продукції споживчої електроніки. І цей список продовжує зростати. Компанія відома своїм інноваційним дизайном, найбільш сучасним виробничим обладнанням, чудовим контролем якості - для повного задоволення потреб клієнтів. І це все за конкурентноспроможними цінами!

Вся продукція відповідає або перевершує найвищі міжнародні стандарти і норми.
Якість продукції SUNNY підтверджено сертифікатами електромагнітної сумісності EMC, а також міжнародними сертифікатами безпеки - СB, GS / TUV, UL / cUL, CCC, PSE, BSMI, T-mark, SAA / DOIR, CE, FCC, C-Tick, VCCI і ін . Також блоки живлення "SUNNY" мають Українські сертифікати якості та Декларації про відповідність.

Поставка блоків живлення SUNNY здійснюється зі складу в Києві або центрального європейського складу протягом 10-12 днів.
Завдяки великому асортименту вихідних напруг, від 3в до 48в, можна підібрати блок живлення практично до будь-якого виробу. Діє гнучка система знижок від кількості і для постійних замовників.
На всю продукцію поширюється гарантія 12 місяців!